Od początków istnienia jako niewielka firma rodzinna założona w 1950 r. aż do obecnego statusu jednej z wiodących firm sektora szalowania,

firma Alsina opiera swoje działania na swoim rozległym doświadczeniu i wiedzy, rozwijając swoje usługi i doskonaląc swoje systemy szalowania, oferując tym samym swoim klientom najlepsze rozwiązania, koncentrując się na dzierżawieniu wielorazowego szalowania i ciągle udoskonalając swoje działania w celu osiągnięcia najlepszej wersji każdego ze swoich produktów.

Taki rodzaj szalowania zapewnia wiele zalet względem standardowego szalunku, a co za tym idzie także lepsze rezultaty dla naszych klientów. Poniżej podajemy 10 powodów, dla których zastosowanie wielorazowego szalowania firmy Alsina może być korzystne.

Nr 1 Szalowanie wielorazowe umożliwia maksymalizację wydajności prac budowlanych.

Idea „odzyskiwania” szalowań umożliwia znaczące oszczędności związane z użytkowaniem sprzętu do szalowania, co umożliwia oszczędność do 80% sprzętu stosowanego w trzecim lub czwartym dniu wylewania betonu w celu ponownego wykorzystania, co umożliwia oszczędność godzin prac stolarskich oraz materiałów wykorzystywanych podczas prac.

Nr 2 Większa oszczędność w perspektywie długoterminowej.

Technologia szalowania wielorazowego umożliwia ograniczenie industrializacji procesów konstrukcyjnych zarówno szalunku na belkach wiszących, jak i wszelkiego rodzaju płyt, co ogranicza koszty produkcji. Dodatkowo, dzięki możliwości dzierżawienia sprzętu firmy Alsina klienci mogą zaoszczędzić na kosztach zakupu, konserwacji sprzętu oraz magazynowania.

Nr 3 Podniesienie poziomu ekologii, ponieważ materiały są bezustannie odzyskiwane do wykorzystania w ramach tych samych prac. W ramach łańcucha nadzoru firma Alsina wymienia utracone elementy i zapewnia zarządzanie odzyskiwaniem materiałów zgodnych z systemami, takich jak drewno, stal, plastik itp.

Nr 4 Możliwość realizacji prac z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa i pełnej skuteczności. Od początku swoich działań firmę Alsina cechowało silne zaangażowanie w we wprowadzanie innowacji przez tworzenie systemów szalowania, zapewniających znaczną opłacalność bez negatywnego wpływu na poziom bezpieczeństwa i skuteczności, umożliwiając szerokiej bazie naszych klientów korzystanie z naszych optymalnych systemów szalowania w przystępnej cenie. Dodatkowo firma Alsina oferuje również specjalne systemy zabezpieczeń w celu zagwarantowania bezpieczeństwa operatorów prowadzących prace na dużej wysokości, tak jak w przypadku projektu Alsipercha.

Nr 5 Indywidualne projektowanie systemów.

Firma Alsina dysponuje ponad 65-letnim doświadczeniem w tworzeniu i rozwijaniu systemów wielokrotnego szalowania, umożliwiając ich maksymalną możliwość dostosowania do potrzeb klienta. Dodatkowo, grupa dysponuje działem poświęconym projektowaniemrozwiązań specjalnych dostosowanych do potrzeb klienta, które w dużym stopniu składają się z systemu wielorazowego, a tylko w niewielkim stopniu stanowią systemy specjalne. Fakt wytwarzania wszystkich systemów przez firmę Alsina umożliwia zwiększenie stopnia zgodności systemów ze sobą, co umożliwia oszczędności dotyczące prowadzonych prac.

Nr 6 Oferowanie wysokiego poziomu wytrzymałości i elastyczności oraz szybkiego i łatwego montażu i demontażu.

Firma Alsina dysponuje szeroką gamą systemów szalowania wielorazowego zaprojektowanych w sposób zapewniający elastyczność i praktyczność zarówno podczas ich użytkowania, jak i montażu i demontażu, umożliwiając oszczędność czasu i ograniczając poziom komplikacji związanych z realizacją projektu.

Nr 7 Możliwość wynajmu wielokrotnego szalowania stanowi kompleksową usługę firmy Alsina.

Ma to na celu osiągniecie maksymalnego poziomu jakości przez odpowiednie postępowanie i nadzorowanie każdego z obszarów i etapów dotyczących każdego z nowych projektów, dostosowując je do potrzeb klienta i przeprowadzając badanie techniczne w celu zaproponowania oferty indywidualnej umożliwiającej wiele rozwiązań w celu zrealizowania tych projektów. W związku z tym firma Alsina oferuje jedne z najbardziej kompleksowych usług dostępnych na rynku, co umożliwia Grupie uczestniczenie w projektach ze szczególnymi wymaganiami oraz bardzo złożonych projektów.

Nr 8 Nasi klienci mogą polegać na jakości firmy Alsina, których prace są objęte certyfikatem normy ISO 9000 od roku 2003 i która otrzymała certyfikat ISO 9001:2008 — jeden z najbardziej kompleksowych certyfikatów dostępnych na rynku — obejmujący sprzedaż, dzierżawę, konserwację oraz obsługę montażu sprzętu do szalowania, oraz dysponuje własną siecią instalacji i 32 oddziałami,          które umożliwiają firmie zagwarantowanie optymalnej usługi dzierżawy i dostawy rozwiązań szalowania.

Nr 9 Nasze systemy uwzględniają pomoc techniczną podczas prowadzenia prac.

Grupa dysponuje dodatkowo siecią techników złożoną z profesjonalnych ekspertów świadczących usługi techniczne i zapewniających klientowi wsparcie podczas prowadzenia prac wprowadzających rozwiązania wydajne i opłacalne, szybko korygując wszelkie wyzwania za pomocą działań korygujących i zapobiegawczych ukierunkowanych na osiągnięcie celów związanych z sukcesem projektu.

Nr 10 Nasze systemy każdego dnia są poddawane próbie na budowie i ich sukces jest największą gwarancją jakości i skuteczności

Za pośrednictwem niniejszego linku można uzyskać dostęp do próbki naszych różnego rodzaju międzynarodowych projektów przy zastosowaniu wielorazowego szalowania firmy Alsina. Warto się z nim zapoznać!

Aby uzyskać więcej informacji na temat usług lub rozwiązań szalowania firmy Alsina, prosimy o kontakt z nami.