Grupa Alsina zaktualizowała swoją stronę internetową poświęconą dostępnej gamie rozwiązań z rodziny produktów zabezpieczających Alsipercha: www.alsipercha.com.

Nowa strona internetowa dostępna w języku hiszpańskim i angielskim ma nową konstrukcję i zawiera informacje dotyczące produktów, a także ich różnych zastosowań w sektorach budownictwa, przemysłu i logistyki.

Dodatkowo oferuje ona możliwość dokonania subskrypcji do nowego newslettera zawierającego odpowiednie informacje oraz możliwość otrzymania katalogów, podręczników montażu, certyfikatów oraz sprawozdań (CE, OSHA/ANSI-CSA itd).

System Alsipercha powstał jako rewolucyjny produkt zabezpieczający pracowników przed upadkiem z wysokości, który szybko poszerzył swoją gamę akcesoriów i rozwiązań, stając się jednym z najważniejszych produktów zabezpieczających Grupy Alsina.

Jego duży i gwałtowny wzrost sprzedaży z roku na rok spowodował utworzenie w 2012 r. specjalnie poświęconej mu strony internetowej, na której można znaleźć informacje o wszystkich zaletach i możliwych zastosowaniach, a także ich rzeczywiste przykłady oraz wszystkie potrzebne informacje techniczne i handlowe.

System ochrony indywidualnej Alsipercha składa się korpusu ze składanej stali i wciąganego urządzenia, które zostaje zablokowane w przypadku przyspieszenia podczas spadania, zapobiegając upadkowi użytkownika. Dzięki swojej innowacyjnej konstrukcji umożliwia on całkowitą swobodę ruchu (360º) przez obracanie wokół własnej osi i zapewnia operatorowi całkowicie bezpieczne wykonywanie operacji umieszczania deskowania, barierek bezpieczeństwa, przegród szalowania oraz ogólnie we wszystkich sytuacjach związanych z montażem szalowania, w których występuje ryzyko upadku z wysokości.

System Alsipercha umożliwia łączenie z szeroką gamą akcesoriów, w tym między innymi:

-Gniazdo rurowe (zastosowanie w fazie szalowania płyt poziomych)

-Zaciski do metalowego słupa (zespół regulowanych zacisków do łączenia słupów typu IPN, HEB o wysokości 15-45 cm)

-Trójnóg (do załadunku/rozładunku ciężarówek, dostępny w 2 wysokościach: 5,5 i 6,5 m)

-Przeciwwaga MF (bez konieczności kotwiczenia, wykorzystuje masę ciężarówki przeciwwagi do załadunku/rozładunku ciężarówek. Dostępna 2 wysokościach: 5,5 i 6,5 m)

-Słup (podpora znacznie ograniczająca przestrzeń montażu systemu)

-Łącznik ściany (podpora łącząca ze ścianą)

-SZYNA (długi okres eksploatacji z certyfikatem ATEX, którą można łączyć z trójnogiem, zaciskami do metalowego słupa, przeciwwagą MF, słupem i łącznikiem ściany)

 

Ta szeroka gama możliwych rozwiązań sprawiła, że jest to jeden z produktów zabezpieczających przed upadkiem z wysokości o światowym zasięgu zarówno w sektorze budownictwa, gdzie przewodzi na rynku od ponad 15 lat, a także w sektorach przemysłowych dzięki dużej uniwersalności i możliwościach łączenia.

Nowa strona internetowa zawiera również informację o wprowadzeniu nowego produktu ALUPERCHA, który jest lekką wersją oryginalnego systemu ALSIPERCHA przeznaczoną do montażu ręcznego.

Strona internetowa www.alsipercha.com zapewnia uporządkowany i łatwy dostęp do wszystkich potrzebnych informacji i ułatwia tym samym wprowadzenie produktu na nowe rynki.