Od kilku lat firma Alsina dąży do przekazywania swoim odbiorcom informacji za pomocą środków elektronicznych, takich jak strona internetowa, sieci społecznościowe czy Newsletter firmy.

Firma Alsina regularnie publikuje biuletyn elektroniczny, w którym w odpowiedni sposób informuje o swoich działaniach związanych z branżą budowlaną i szalowań, począwszy od wprowadzenia nowych systemów, aż po udział w wielu projektach na całym świecie, a także uczestnictwo w wielu zdarzeniach i targach branżowych, a także o innych działaniach firmy na całym świecie.

Tego rodzaju informacje o naszej firmie są bardzo ważne dla naszych odbiorców, dlatego też firma Alsina zachęca Państwa do zapisania się do tego biuletynu, który umożliwia uzyskiwanie informacji o najnowszych wiadomościach i zdarzeniach dotyczących jednej z najbardziej dynamicznie rozwijającej się firmy w sektorze.

W celu dokonania subskrypcji wystarczy wprowadzić swój adres mailowy do niniejszego formularza i zaakceptować klauzulę o ochronie danych.

Dziękujemy za zainteresowanie grupą Alsina.