Alisply Wysuwany

Systemy Szalunkowe · Szalowanie filarów

ALISPLY WYSUWANY

Szalunek wysuwany przeznaczony dla geometrii rurowej zapewnia wszechstronność potrzebną do osiągnięcia geometrii typu filarów lub schodów. Szalunek ten uzupełnia zestaw akcesoriów systemu Alisply dla osiągniecia rozdeskowania za pomocą dźwigu. Szalunek oferuje wysokie bezpieczeństwo i ochronę , ponieważ nie ma potrzeby wejścia operatora do szalunku wewnętrznego w celu rozdeskowania , tak jak jest to wykonywane w sposób tradycyjny. Jest to system, który zapewnia większą wydajność dzięki automatycznej pionowej sile ze strony dźwigu. Montaż Panelu Rectractil z Systemem Alisply dla Ścian realizuje się za pomocą Klamry Ręcznej, bez potrzeby narzędzi.

 

Rentowny

Ze względu na krótki czas rozdeskowania zauważalnie skraca się czas oczekiwania na wylanie następujących elementów.
Łatwość szalunkowania/rozdeskowania

Automatyczne uruchomienie – szalunek wysuwany posiada niezbędne mechanizmy pionowe, tak żeby działanie poziome dźwigu doprowadziło do poziomego ruchu wycofania szalunku.

 

Bezpieczny

Wewnętrzny szalunek tworzy jednolitą całość bez oddzielnych części, które mogłyby się oderwać. Ponadto, nie istnieje potrzeba żeby operator wszedł wewnątrz żeby przenieść pręty Dywidag.

Pobierz katalog szalunków Alsina w formacie pdf

Wszystkie nasze katalogi i podręczniki w Alsina.com