ALSICAR

Dzięki systemowi Alsicar składający się z przewoźnika Port Pop i różnych zestawów obrotu, możemy znacznie poprawić wydajność i bezpieczeństwo w procesach budowlanych o maksymalnym obciążeniu 1.250 kg. Dzięki port pop, materiał może być bezpiecznie przechowywany w małym miejscu, co pozwoli na utrzymanie przestrzeni czystej i porządku na miejscu budowy. W operacji transportowych za pomocą dźwigu, materiał jest zabezpieczony przez cały czas, tak aby uniknąć niebezpiecznych sytuacji, takich jak wywrócenie obciążenia. Przy stosowaniu różnych układów kółek materiał może być transportowany na miejscu bez konieczności używania dźwigu lub przenoszenie kawałek po kawałku przez operatorów. Kontejner port-pop jest wykonany z profili stalowych dla transportu stempli na placu budowy, w sposób wygodny i bezpieczny. Można także stosować do przedmiotów takich jak podłużnych belek nośnych, pionowych elementów Krążyn itd. Urządzenia na kółkach Alsicar, które przywiązują się do przewoźnika port pop, aby ułatwić ich transport na placu budowy, znacznie poprawiają efektywność pracy. Istnieją różne modele dla różnych potrzeb, w zależności od rodzaju pracy. Przewoźnik Port pop wraz systemem walcowania, otrzymuje nazwę Alsicar.

Oszczędność miejsca – przewoźnik Port Pop umożliwia sztauowanie miejsce na magazynowanie i transportu. Mogą one również być ustawione zwykle jedna na drugiej, aż do maksymalnej wysokości 5 elementów.

 

Economie de spaţiu

Port Popul permite stivuirea, valorificând spațiul de depozitare și transport. De asemenea se pot stivui unul peste celălalt, în mod convențional, până la o înălțime maximă de 5 articole.

Pobierz katalog szalunków Alsina w formacie pdf

Wszystkie nasze katalogi i podręczniki w Alsina.com