STÓŁ MULTIFORM

Wstępnie zmontowany system do stropów. System Stół Alsina jest szczególnie wskazany do prac wielkowymiarowych i przy powierzchniach, gdzie rozstawienie kolumn odpowiada geometrii regularnej. System Stołów stropowych Alsina pozwala wykonać dowolny rodzaj stropu, choć jest szczególnie przeznaczony do wykonywania płyt litych. Alsina dostarcza Stół Alsina w standardowym rozmiarze, zaś można wziąć pod uwagę wykonanie na zamówienie w zależności od zapotrzebowania projektu, który ma być wykonany. Stół wykonany jest z drewnianych i metalowych belek, w celu zaoferowania zestawu odpornego i stabilnego. Powierzchnia szalunkowa wykonana jest ze sklejki z powłoką fenolową, co zapewnia dobrą jakość betonu.

 

ZALETY SYSTEMU WSPARCIA

Stół Alsina dostosowuje się do Krążyny Alsina. Dostosowuje się również do stempli za pomocą Końcówki Belki Stałej oraz końcówki Belki obrotowej , który umożliwia składanie stempli i unikanie przeszkód przy ruchu stołu.

 

PRZEMIESZCZENIE POZIOMOWE

Wózek transportowy, element niezbędny do przemieszczenia w poziomie stołów. Dysponuje systemem hydraulicznym dla podnoszenia stołów, design/konstrukcja pozwala na osiągnięcie jakiegokolwiek obszaru przestrzeni i miejsca budowy.

 

PRZEMIESZCZENIE PIONOWE

Hak żurawia jest podstawowym elementem do poziomowego przemieszczenia stołów. Posiada automatyczny mechanizm, który porusza środek ciężkości. Umożliwia ładowanie stołów w obu kierunkach.

 

BEZPIECZNY

System Stół Alsina jest kompatybilny z systemem Alsipercha. To zapewnia bezpieczeństwo użytkownika w każdym momencie podczas wykładania paneli szalunkowych i płyt wykończeniowych.

Pobierz katalog szalunków Alsina w formacie pdf

Wszystkie nasze katalogi i podręczniki w Alsina.com