WALLITE

Lekki szalunek do ścian, co daje dużą wszechstronność i zdolność dostosowywania się do każdej geometrii. System obejmuje szybkie zamknięcie, co oznacza, że ma wysoką wydajność montażu. Z 4-ema szerokościami panelowymi, jeden narożnik i kilku akcesoriów, można zamocować je bardzo łatwo i dokonać wszelką geometrię.

 

Lekka i łatwa w obsłudze

Moduły panelowe mogą być transportowane i montowane przez jedną osobę, ponieważ są lekkie i łatwe w obsłudze, co pozwala używać ich bez dźwigu (30 kg / m2). Elementy konstrukcji wykonane są z metalu i drewna oraz powłoka fenolowa.

 

Lekkie i łatwe w obsłudze

Moduły panelowe mogą być transportowane i montowane przez jedną osobę, ponieważ są lekkie i łatwe w obsłudze, co pozwala używać ich bez dźwigu (30 kg / m2). Elementy konstrukcji wykonane są z metalu i płyta drewniana ma powłoka fenolową.

 

Ekonomiczny

Panel pozwala nie tylko uzyskać wysoką jakość, ale również zmniejszenia kosztów, w porównaniu do innych systemów szalunkowych.

 

Odporny

Panele mogą wytrzymać ciśnienie do 40 kN / m2. Ponieważ jest to system szalunkowy uprzemysłowiony, ich produkcja odbywa się zgodnie z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa i jakości.

 

Trwały

Wykończenie ocynkowane elektrolitycznie oraz design z powłoka fenolową, może być wykorzystywany obustronnie, i daje produktowi niezbędne właściwości do otrzymania dużej liczby zastosowań na miejscu budowy.

 

Łatwy w użyciu

Łatwość montażu i demontażu sprawiają, że jest to system o wyższej wydajności. Części połączenia WALLITE, Klamry do połączenia Wallite (33950) są przeznaczone do mocowania tylko za pomocą młotka, tak żeby użytkownik nie musiał używać specjalnych narzędzi.
Ponadto, tylko za pomocą jednego narożnika jest wykonana obudowa wewnętrzna, zewnętrzna, wewnętrzne i zewnętrzne stawy w tym stały kąt wewnętrzny, zablokowany przez własna klamrę WALLITE.

 

Modułowy

Płyty modułowe umożliwiają uzyskanie szerokiej gamy możliwości budowlanej i mogą dostosować się do każdej geometrii bez konieczności jakichkolwiek dodatkowych elementów. Jego zastosowanie może być wzięte pod uwagę do wszelkich prac, w których pożądane jest, aby otrzymać dobre wykończenie zarówno dla małych powierzchni jak i dla dużych powierzchni. Ponadto stanowi rozwiązanie dla ściany z strona przednia, dla fundamentu, belek, słupów i każdej struktury pionowej.

 

Montaż łuku i narożnika

Do Systemu Wallite może być dołączony łuk i narożnik systemu Alispilar, żeby zapewnić skos narożnikowi i poprawić końcowy wygląd.

Pobierz katalog szalunków Alsina w formacie pdf

Wszystkie nasze katalogi i podręczniki w Alsina.com