Systemy Szalunkowe

GAMA ROZWIĄZAŃ

Nowy zasięg działalności naszej firmy zobowiązuje do innowacyjności, dzięki której jesteśmy w stanie dostosowywać naszą działalność do zmieniających się potrzeb rynku i zapewniać wysoką jakość oferowanych produktów i usług. Naszą misją jest rozwój i nieustanne doskonalenie rozwiązań w zakresie projektowania, wytwarzania, wynajmu i sprzedaży instalacji do szalowania konstrukcji betonowych. W tym zakresie Alsina dysponuje zespołem wyspecjalizowanych pracowników, których celem jest rozwój, produkcja i dystrybucja produktów, aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług.

BADANIA I ROZWÓJ

Alsina opiera swoją przyszłość na inwestowaniu w najnowocześniejsze urządzenia i technologie oraz prace badawczo-rozwojowe umożliwiające wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań.  Dowodem na to jest ponad 100 opatentowanych przez naszą firmę produktów, które zrewolucjonizowały branżę instalacji szalunkowych w zakresie budownictwa, inżynierii lądowej i systemów bezpieczeństwa pracy. Wiemy, że dzięki znacznym nakładom inwestycyjnym i regularnym szkoleniom pracowników,  możemy dysponować najlepszymi technologiami i najlepszym personelem, by zagwarantować klientom najlepsze rozwiązania.

SPRZEDAŻ, WYNAJEM i WSPARCIE

Podstawowa działalność naszej firmy to sprzedaż i wynajem instalacji do szalowania konstrukcji betonowych,  jednakże oferujemy także usługi w zakresie montażu krążyn i rusztowań. Nasi regionalni przedstawiciele handlowi zapewniają fachowe doradztwo i starają się znaleźć najlepsze rozwiązanie dla każdego projektu naszych klientów. Alsina nieustannie unowocześnia i ulepsza ofertę systemów szalunkowych. W tym celu zespół naszych handlowców przeprowadza szkolenia u klientów, a doświadczenia zdobyte w trakcie tych szkoleń pomagają nam we wprowadzaniu ulepszeń naszych systemów i procesów szalunkowych.